Wisła

big_D1000005

Tym z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji spędzić w Wiśle weekendu czy urlopu, chcielibyśmy zagwarantować, że bez względu na porę roku, upodobania i zasobność portfela w naszej miejscowości nie można się nudzić.

Wisła jest idealnym miejscem wypoczynku dla wszystkich.                                               Krótko mówiąc: DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO.

AMATORZY BIAŁEGO SZALEŃSTWA korzystają z kilkunastu świetnie utrzymanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności, z wyciągami działającymi od rana do nocy.

TURYŚCI mają do wyboru kilkadziesiąt szlaków spacerowych i górskich oraz ścieżek rowerowych wiodących leśnymi drogami, dolinami i wzgórzami, nieopisywalna uroda tych miejsc zachwyca o każdej porze roku.

MIŁOŚNICY FOLKLORU mogą nie tylko podziwiać góralskie zabytki, mogą również zobaczyć „na żywo” jak powstają słynne koniakowskie koronki oraz prace twórców ludowych, mogą wreszcie poczuć się jak prawdziwi górale zasiadając w jednej z wielu regionalnych karczm, słuchając góralskiej muzyki i racząc się beskidzkimi specjałami.

OSOBY DBAJĄCE O KONDYCJĘ I URODĘ z pewnością zagospodarują swój czas wolny korzystając z krytej pływalni, letniego kąpieliska, kortów tenisowych, boisk do siatkówki i koszykówki, siłowni oraz gabinetów odnowy biologicznej.

LUBIĄCY DOBRĄ ZABAWĘ na pewno dadzą upust swojej energii szalejąc do białego rana w licznych wiślańskich lokalach, dyskotekach i klubach nocnych.