info Klub

LKS Sportkontakt Goleszów

link do strony oficjalnej klubu:

http://lksgooleszow.futbolowo.pl/index.php

Sportkontakt liderem

Hitem 12 kolejki spotkań A Klasy Skoczów był pojedynek w Zabociu, gdzie lider podejmował wicelidera z Goleszowa. Goście w poprzednich kolejkach nie wykorzystywali szans na objęcie prowadzenia w lidze, kolejna szansa pojawiła się w niedzielne popołudnie.

W pierwszej połowie kibice obejrzeli po jednej bramce z obu stron. W 38 minucie prowadzenie dał przyjezdnym Krzysztof Felis, gospodarze odpowiedzieli już po minucie, trafieniem Patryka Holewika. W drugiej połowie goście rozpoczęli bój od niewykorzystanego rzutu karnego przez Dawida Nikla. Co nie udało się w 55 minucie, powiodło się minutę później, gdy do siatki gospodarzy uderzeniem piłki głową trafił Michał Jopek.

Pięć minut później ponownie na tablicy wyników zagościł wynik remisowy, doprowadził do niego Maciej Szurman, pokonując Felisa głową. Tempo meczu nie opadało i po kolejnych dwóch minutach ponownie na prowadzeniu znajdowali się goście, Rzońcę pokonał pewnym uderzeniem Krzysztof Felis.

W końcówce spotkania gospodarze zmarnowali dwie fantastyczne okazje na doprowadzenie do wyrównania. Wpierw rzut karny Adama Zbroszczyka zdołał obronić Felis, a po upływie kolejnych 3 minut do piłki ustawionej ponownie na 11 metrze podszedł bramkarz Orła, jego uderzenie powędrowało wysoko nad bramką gości i z kompletu oczek ucieszyli się przyjezdni.

Orzeł spadł na miejsce drugie, Goleszów po raz pierwszy w sezonie objął prowadzenie w lidze.

LINK TABELA:

https://beskidzkapilka.pl/tabele/2

GRATULACJE ……..